3D Duvar Kağıdı İle İç Dünyanızı Yansıtın

By | 10 Mayıs 2018

Duvar Kağıdı Kullanmanın Avantajlarıderin duvar kağıdı

 

Canlı bir kişiliğiniz mi var? Dışa dönük hayatınızı tarzınıza yansıtmak mı istiyorsunuz? Öyleyse işe odanızı dekore etmekle başlayalım. Bunun için kesinlikle size geri çeviremeyeceğiniz bir teklif sunayım, duvar kağıtları. Hem renkli ve canlı, hem de doğal duran bir çok çeşidi bulunan duvar kağıtlarından sizde tarzınıza uygun bir tanesini seçebilirsiniz.

 

Neden Duvar Kağıdı Tercih Edilmeli?

doğa duvar kağıdı

Sabit bir boya, duvarda çatlaklara sebep olabilir. Bir kere için seçtiğiniz renk, birkaç ay sonra hoşunuza gitmemeye başlar. Yeni alacağınız mobilyalar için uygun olmayabilir. Ya da ufak oğlunuz, üzerine resimler yapmak istemiş olabilir. Böyle sebepler sonunda yeniden boya yapmak masraflı olacaktır. Hem maddi açıdan hem de manevi olarak sizi yoracaktır. Bunun için

duvar kağıdı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Duvar kağıtları uygun fiyatlarıyla hem cebinize yardımcı olacak hem de göz zevkinize hitap edecektir. Üstelik kullanması da çok basit ve eğlencelidir. Sadece yapıştırın gitsin. Tabii ki duvar kağıtlarında da çeşitler mevcut. Eğer kalın ve kabartmalı ise özel yapıştırıcılar kullanılır. Ya da temizlenebilir bir duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız, sadece normal duvar kağıdı yapıştırıcısı yeterli olacaktır.

 

3D Duvar Kağıdı Nasıl Kullanılır?

 

Küçük oturma odaları için bir masa, iki berjer takımı ve sehpa yeterli olabiliyor kimi zaman. Bu kadar küçük ve yetersiz alanlar için ise duvarın rengi kesinlikle şehir duvar akğıdıbüyük önem taşıyor. Koyu renkler, o odada bir dakikadan fazla kalamayacağınızı hissettirirken, açık renk seçimleri de odayı çok boş gösterebiliyor. Duvara konulan saatler ve yağlı boya tabloları ise kalabalık bir cümbüş olarak göz yoracaktır. Fakat 3d duvar kağıdı ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Neresi olursa olsun, 3d duvar kağıdı hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adım olabilir. İster yatak odası, ister oturma odası ya da çocuk odası için… 3D duvar kağıtları çeşitliliği ve kullanım şekliyle size farklı bir deneyim sunar. Kar manzarası, orman havası, sahil ferahlığı ya da uçsuz bucaksız bir gökyüzü ile karşılaşmaya hazırlanın.