Duvar kağıtları kaç yıl dayanır?

Duvar kağıtları hem şık, hem dayanıklı hem de uzun yıllar duvarınızı temiz tutacak kadar kullanışlıdır. Bir dönem boya ve badananın yerini alan duvar kağıtları yeniden tercih edilmeye başladı. Ancak günümüzde duvar kağıdı modası tamamen değişmiş durumda. Artık daha uzun ömürlü ve kaliteli duvar kağıtları üretiliyor. Ayrıca tasarım konusunda da işler bir hayli gelişti.   Tasarruflu… daha fazlası »

3D Duvar kağıdının avantajları

3d duvar kağıdı günümüz modasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu bakımdan tercih edilebilecek ürünler bazı avantajlar sağlamaktadır.   3d Duvar Kağıdı Neden Tercih Edilir?   Bu ürünler modern dekorasyon tarzları arasında insanı en iyi yansıtan süslemelerdir. Bu nedenle şehrin baskısından bunalan insanlar hem iş yeri için hem de yaşadıkları ev için en uygun tarzda… daha fazlası »

3D duvar kağıdı nasıl seçilir?

Bu duvar kağıtları perspektif sanatını en güzel şekilde yansıtan malzemelerdir. İnsanlar tercihlerine göre bir ofiste çalışamayabilir veya yapısal olarak gözlerini yoran bir evde yaşıyor olabilir. Bu noktada 3d duvar kağıdı devreye girmektedir. Duvar Kağıdı Nasıl Tercih Edilir?   Bu noktada kişisel tercihlerin yanı sıra mekanın yapısı da ön plana çıkmaktadır. Burada çalışma ortamı veya evin… daha fazlası »

3D Duvar Kağıdı Ambiyansları

Duvar kağıdı gerek ofis gerekse ev dekorasyonu için oldukça tercih edilebilir ürünlerdir. Farklı yapıdaki farklı binalar için uygun duvar kağıdını seçmek dekorasyon için önemlidir. Bu bakımdan artık insanların yönelmiş olduğu doğayı yansıtan 3 D duvarlarına yöneldiğine dikkat etmek gerekir.   Neden 3 D duvar Kağıdı Tercih Edilmektedir?   Gerek evler gerekse ofisler artık binalarla çevrili… daha fazlası »

3D Duvar Kağıdı İle İç Dünyanızı Yansıtın

Duvar Kağıdı Kullanmanın Avantajları   Canlı bir kişiliğiniz mi var? Dışa dönük hayatınızı tarzınıza yansıtmak mı istiyorsunuz? Öyleyse işe odanızı dekore etmekle başlayalım. Bunun için kesinlikle size geri çeviremeyeceğiniz bir teklif sunayım, duvar kağıtları. Hem renkli ve canlı, hem de doğal duran bir çok çeşidi bulunan duvar kağıtlarından sizde tarzınıza uygun bir tanesini seçebilirsiniz.  … daha fazlası »

Yenilenen duvar kağıtları ile modern evler!

Duvar kağıtlarının kullanımı yıllardır süregelen bir durumdur. Eskiden soluk renklerde ve sınırlı desenli olan bu duvar kağıtları günümüzde ev dekorasyonlarının değişmesi ve yeni trendlerin hayatımıza girmesi ile beraber çeşitlenmiş ve çok yeni bir hal almıştır. Bu kağıtların değişimde ilk göze çarpan hiç kuşkusuz renkleridir. Çok daha canlı renklerde üretilen duvar kağıtları duvarlarını renkli boya ile boyamayı düşünen… daha fazlası »

Odanıza uyumlu duvar kağıtları

Dekorasyonlar yapılırken mobilya ve eşyalar dışındaki en önemli konu duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtlarının dekorasyon sırasında kullanılması esnasında dikkat etmek ve seçici olmak gereklidir. Birçok duvar kağıdının piyasada bulunuyor oluşu seçme şansını artırırken kafa karışıklığına da sebep olabilmektedir. Birkaç küçük tüyo ile bu karışıklıkları gidermek mümkündür. Bunların başında gelen duvar kağıtları ve mobilya uyumluluğudur. Bu uyumluluk karşıt renkler… daha fazlası »

Aradığınız duvar kağıdını bulmak artık çok kolay!

Aradığınız Duvar Kağıdını Bulmak Artık Çok Kolay! Duvar kağıtları son yıllarda Ev dekorasyonu yapacak olan birçok kişinin imdadına yetişmektedir. Eğer evinizi dekore etmek istiyorsanız sizde duvar kağıtları ile istediğinizi bulmuş olacaksınız. Bunun için yapmanız gereken evinize ve zevkinize uygun bir duvar kağıdı bulmak olacaktır. Bu sayede istediğinizi elde edeceksiniz. Duvar kağıtlarının boyalara göre farklı avantajları… daha fazlası »

Ev dekorasyonu ve duvar kağıdı!

Kime soracak olursanız olun evinin şık görünmesini ister. Ancak bu isteği gerçekleştirmek içinse ne yazık ki yeteri kadar zaman ve para bulunamaz. Ancak çeşitli dekorasyon fikirleri ile bu sorunu ortadan kaldırmanız mümkün. Bunun için tek yapacağınız uygun bir Ev dekorasyonu bulmak ve bunu uygulamak olacaktır. Evinizi yeniden dekore edeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar… daha fazlası »

Birbirinden Farklı Duvar Kağıtları Evinizi Süslüyor

Evinizi yeniden dekore etmeye karar verdiğinizde çok farklı fikirlerden yola çıkarak kendinize uygun dekorasyon yapabilirsiniz. Bu farklı fikirler arasında ise en çok tercih edileni hiç kuşkusuz duvar kâğıtlarıdır. Özellikle son yıllarda popülerliği giderek daha da artan Duvar kağıdı sayesinde sizde evlerinizi istediğinizi gibi dekore edebilirsiniz. Evinizi dekore ederken ilk yapmanız gereken hayalinizde nasıl bir ev… daha fazlası »