3D Duvar Kağıtları Kaç Yıl Dayanır?

3D Duvar Kağıtları Kaç Yıl Dayanır?             Duvar kağıtları hem şık, hem dayanıklı hem de uzun yıllar duvarınızı temiz tutacak kadar kullanışlıdır. Bir dönem boya ve badananın yerini alan duvar kağıtları yeniden tercih edilmeye başladı. Ancak günümüzde duvar kağıdı modası tamamen değişmiş durumda. Artık daha uzun ömürlü ve kaliteli duvar kağıtları üretiliyor. Ayrıca tasarım konusunda… daha fazlası »

Doğa Manzaralı Duvar Kağıtları

Ev; her insanın oturup rahatça nefes aldığı, dinlendiği, güzel anılar biriktirdiği, sevdikleri ile mutluluklarını paylaştığı, yemek yediği vb. ortamdır. Evinde mutlu olan her insan dışarıya da bunu mutlaka yansıtmaktadır. Bu nedenle evin içerisi, dizaynı, duvar kağıdı seçimleri önemli bir ölçüyü ifade etmektedir. Birbirinden farklı doğa manzaralı 3d duvar kağıdı seçenekleri ile huzur bulacak, doğayı evinize… daha fazlası »

Doğa Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Doğa ile iç içe bir görünüm altında üretimleri gerçekleştirilerek harika bir görsel kapsamında, montajı yapılan mekanlara hoş bir izlenim yaratan birbirinden değişik duvar kağıdı modelleri, günümüzde oldukça yoğun bir talep almaktadır. Bunlar içerisinde tamamen yeşillik ile hazırlanmış daha resimlerin yanı sıra yine aynı şekilde bu defa karlarla kaplı olan daha modelleri mükemmel bir görsel sağlamaktadır.… daha fazlası »

Derin 3D Duvar Kağıdı Nedir?

Üç boyutlu bir tasarım altında dışarı doğru sanki bir yol varmış gibi devam eden bir görsel eşliğinde üretimleri gerçekleştirilmiş olan birbirinden farklı derin tasarımda duvar kağıdı modeli, herkese sanki oradaymış gibi hissettirme imkanı vermektedir. Bu ürünler birçok değişik görsel tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında üretilebilmektedir. Herhangi bir kimyasal madde içermediğinden dolayı da insan sağlığını… daha fazlası »

Dekorasyonda Fark Yaratmak İçin

Günümüzde ev dekorasyonunda da teknoloji harikalarını göstermektedir. Teknoloji sayesinde gerçeğe dayalı görüntülerle duvarlar hareketlenmektedir. Yükselen bir trend olarak görselliği farklı, özgün ve ferah hale getiren tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Bir mekanda dekorasyon duvarlarda başlar.   Seçim Nasıl Yapılmalı?   Öncelikle dekorasyon tarzı belirlenmelidir. Tarza uygun bir tema seçilerek başlanmalıdır. Özellikle küçük mekanlarda 3d duvar kağıdı… daha fazlası »

Duvar kağıtları kaç yıl dayanır?

Duvar kağıtları hem şık, hem dayanıklı hem de uzun yıllar duvarınızı temiz tutacak kadar kullanışlıdır. Bir dönem boya ve badananın yerini alan duvar kağıtları yeniden tercih edilmeye başladı. Ancak günümüzde duvar kağıdı modası tamamen değişmiş durumda. Artık daha uzun ömürlü ve kaliteli duvar kağıtları üretiliyor. Ayrıca tasarım konusunda da işler bir hayli gelişti.   Tasarruflu… daha fazlası »

3D Duvar kağıdının avantajları

3d duvar kağıdı günümüz modasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu bakımdan tercih edilebilecek ürünler bazı avantajlar sağlamaktadır.   3d Duvar Kağıdı Neden Tercih Edilir?   Bu ürünler modern dekorasyon tarzları arasında insanı en iyi yansıtan süslemelerdir. Bu nedenle şehrin baskısından bunalan insanlar hem iş yeri için hem de yaşadıkları ev için en uygun tarzda… daha fazlası »

3D duvar kağıdı nasıl seçilir?

Bu duvar kağıtları perspektif sanatını en güzel şekilde yansıtan malzemelerdir. İnsanlar tercihlerine göre bir ofiste çalışamayabilir veya yapısal olarak gözlerini yoran bir evde yaşıyor olabilir. Bu noktada 3d duvar kağıdı devreye girmektedir. Duvar Kağıdı Nasıl Tercih Edilir?   Bu noktada kişisel tercihlerin yanı sıra mekanın yapısı da ön plana çıkmaktadır. Burada çalışma ortamı veya evin… daha fazlası »

3D Duvar Kağıdı Ambiyansları

Duvar kağıdı gerek ofis gerekse ev dekorasyonu için oldukça tercih edilebilir ürünlerdir. Farklı yapıdaki farklı binalar için uygun duvar kağıdını seçmek dekorasyon için önemlidir. Bu bakımdan artık insanların yönelmiş olduğu doğayı yansıtan 3 D duvarlarına yöneldiğine dikkat etmek gerekir.   Neden 3 D duvar Kağıdı Tercih Edilmektedir?   Gerek evler gerekse ofisler artık binalarla çevrili… daha fazlası »

3D Duvar Kağıdı İle İç Dünyanızı Yansıtın

Duvar Kağıdı Kullanmanın Avantajları   Canlı bir kişiliğiniz mi var? Dışa dönük hayatınızı tarzınıza yansıtmak mı istiyorsunuz? Öyleyse işe odanızı dekore etmekle başlayalım. Bunun için kesinlikle size geri çeviremeyeceğiniz bir teklif sunayım, duvar kağıtları. Hem renkli ve canlı, hem de doğal duran bir çok çeşidi bulunan duvar kağıtlarından sizde tarzınıza uygun bir tanesini seçebilirsiniz.  … daha fazlası »